zywnosc ekologiczna w unii europejskiej

Czy Vicerex naprawdę działa – rzetelny przegląd

„Trwałe wyniki dla maksymalnie 72 godzin!”

Roszczenie jest wykonana przez producenta Vicerex, najnowszy produkt z akcesoriów męskiej. Według swojej oficjalnej stronie internetowej, ziołowy sex pigułka jest w stanie przedłużyć seks, dają ludziom ciężko i długo trwały wzwód.zakład pogrzebowy opinie Ponieważ większość męskiej pigułki akcesorium nie są regulowane przez FDA, konsumenci muszą wziąć szczyptę soli z twierdzeniami reklamowych. Teraz pytanie brzmi: czy Vicerex naprawdę działa jak w reklamie? Dowiesz się w tym artykule

Składniki Vicerex

Według oficjalnych stronach Vicerex, zawiera następujące składniki: Horny Goat Weed, Tribulus terrestris, Maca, Ginkgo biloba i Epideum. Oczywiście, wszystkie te składniki są wysokiej jakości składniki odżywcze, które mogą być korzystne dla zdrowia seksualnego i ogólną kondycję. Jednakże, oto co trzeba wiedzieć:

# 1. Aby zmaksymalizować korzyści płynące z Tongkat Ali, to musi być w określonych proporcjach ekstraktu. Wyższy stosunek ekstraktu nie jest wskaźnikiem potencji (źródło: Wikipedia). Ale, producent Vicerex nie wspominając o ilości Tongkat Ali wewnątrz pigułki. Ponadto Tongkat Ali jest bardzo kosztowne ze względu na popularnych żądań. Nie można pomóc, ale zastanawiam się, dlaczego Vicerex jest wycenione umiarkowanie, jeśli zawiera ona czysta Tongkat Ali?

# 2. Do podobnych składniki dostępne bez recepty, suplementów diety są również w niższej cenie.

# 3. Etykieta składników nie jest przewidziane. Tak więc, nie może być pewien, czy ilość każdego składnika jest w zdrowym poziomie.

# 4. Zgodnie z jego roszczenia, Vicerex można przyjmować z alkoholem. Jednak nie istnieją dane kliniczne i badania związane z kopii zapasowej tego twierdzenia. Oto przypomnienie dla Ciebie: nadmierne spożycie alkoholu może zmniejszyć poziom pobudzenia i spowodować przedwczesny wytrysk.

Końcowe przemyślenia:

Oszczędzaj pieniądze. Vicerex nie wydaje się być dobrym rozwiązaniem na swojej męskości.

Zobacz, jak jestem w stanie dłużej seks i dodać 2 cali do mojego rozmiaru penisa, odwiedź tę stronę już teraz – Vicerex Alternative.

Sprawdzaj kompletne opinie Vicerex tutaj.

Artykuł dzięki: